Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 14 czerwca 2011

Magdalena Mickiewicz - Scooby-Doo! Klątwa Kleopatry - AudioBook MP3 - Słuchowisko

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Magdalena Mickiewicz  

Scooby-Doo! Klątwa Kleopatry 


Słuchowisko dla dzieci


Książka dźwiękowa czytana przez;
Aktorzy teatru polskiego radia  


Kim są członkowie Tajemniczej Spółki - Scooby-Doo, Fred, Velma, Daphne i Kudłaty - nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Są po prostu bohaterami, których dzieci na całym świecie lubią najbardziej! Tajemnicza Spółka znalazła się w Egipcie, gdzie uczestniczy w wykopaliskach archeologicznych. Nasi bohaterowie odkrywają skarby grobowca Kleopatry. Na znaleziskach od tysięcy lat ciąży potężna klątwa, która może wysuszać koryta rzek, zmieniać ludzi w kamień i wzywać do walki armię umarłych. Czy Scooby, Kudłaty i spółka rozwiążą tajemnicę, zanim dopadnie ich armia mumii?
Od dawna w Polsce nie powstały słuchowiska dla dzieci na tak wysokim poziomie artystycznym, reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Można o nich powiedzieć, że są dziecięcym odpowiednikiem przedstawień Teatru Telewizji Polskiej.

PWH Siedmioróg

Długość nagrania; 35 minut

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook Scooby-Doo! Klątwa Kleopatry bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce. odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza