Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 10 czerwca 2011

Jacek Fedorowicz - Ja, jako wykopalisko - AudioBook MP3 autor Jacek Fedorowicz

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Jacek Fedorowicz  

Ja, jako wykopalisko 


Literatura faktu do słuchania


Audio Książka mp3 czytana przez lektora;
Jacek Fedorowicz  

Ten na okładce, z napisem JA, brunet, w grubych staromodnych okularach, pisał tę książkę w roku 1972, wspominając lata młodości (z pozycji takiego, co to wszystko ma już za sobą, cha, cha!). Książka traktowała o latach 50. i okazała się niecenzuralna, więc wylądowała na dnie szafy. W roku 2010 przypadkiem wpadła w ręce temu na zdjęciu obok, posiwiałemu, ale uważającemu, że wszystko jeszcze ma przed sobą. Wyposażył on wykopalisko w dopiski współczesne i zaniósł do Wydawnictwa, które nie tylko wydało, ale jeszcze zaproponowało nagranie książkosłuchowiska. Bardzo się cieszę, że mogłem odczytać tekst osobiście, stwarzając przy okazji walor dodatkowy: autentyzm historyczny. Bo choć nie staram się naśladować głosów Kobieli, Cybulskiego, Chyły, Mrożka i innych, znanych, występujących w tekście, to jednak czytam głosem z tamtych lat – głos, w przeciwieństwie do całej reszty, się nie starzeje. Trochę głosowi zazdroszczę.
Jacek Fedorowicz


Świat Książki

Długość nagrania; 390

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook Ja, jako wykopalisko bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza