Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 19 czerwca 2011

Dorota Bojewska - Pakiet 3 kursów językowych - Angielski Hello - Audio Kurs MP3 + eBook

AudioGram poleca Audio Kurs mp3 ;

Dorota Bojewska  

Pakiet 3 kursów językowych - Angielski Hello - Audio Kurs MP3 + eBook


Audio Kurs do słuchania + eBook 319 stron


Nauka językówW skład pakietu wchodzą kursy:

1. Hello - Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek,  zwrotów, wymowy i gramatyki - Audio Kurs MP3 + eBook

Niezbędnik skierowany głównie do osób dorosłych, które dopiero zaczynają naukę lub też chcą szybko powtórzyć wiadomości. To coś więcej niż rozmówki.
Materiał zawiera najpotrzebniejsze, najczęściej używane słowa i zwroty w języku angielskim, niezbędne w życiu codziennym np. przy poznaniu nowej osoby, w sklepie, w hotelu, u lekarza.
Co jeszcze znajdziesz w publikacji Hello - Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki:
 • Nagranie Mp3, po angielsku i po polsku, którego możesz słuchać gdziekolwiek o dowolnej porze dnia
 • Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskim
 • Prosty zapis wymowy w Ebooku, oparty na polskim alfabecie,  umożliwiający szybką naukę
 • Jasno i prosto przedstawione zasady budowy zdań angielskich

2. Hello - Szybki angielski dla początkujących. Poziom 2.  Błyskawiczna nauka słówek,  zwrotów, wymowy i gramatyki - Audio Kurs  MP3 + eBook

Kurs jest skierowany głównie do osób, które zaczynają naukę lub osób średnio albo „lekko” zaawansowanych, które chcą szybko przypomnieć sobie najpotrzebniejsze słowa i zwroty w języku angielskim.
Nagranie mp3, po angielsku i po polsku, pozwoli na szybkie osłuchanie się z językiem i zapamiętanie praktycznych wyrażeń używanych w codziennych konwersacjach np. w barze, na lotnisku, w pracy.

Poradnik, krok po kroku, w przejrzysty sposób wyjaśni podstawowe zasady budowania zdań i zwrotów w oparciu o angielskie czasy gramatyczne.Zapis wymowy jest przedstawiony w sposób najprostszy z możliwych – opiera się na polskim alfabecie.

Co jeszcze znajdziesz w publikacji Hello - Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki. Poziom 2:
 • Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskim
 • Praktyczne słownictwo, niezbędne przy wyjazdach za granicę
 • Zasady angielskich czasów gramatycznych teraźniejszego, przeszłego i przyszłego wytłumaczone jasno i zrozumiale
 • Prosty zapis wymowy w Ebooku, oparty na polskim alfabecie, umożliwiający szybką naukę
 • Słowniczek polsko – angielski w Ebooku,  z "polskim" zapisem wymowy

3. Hello - 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję - Audio Kurs  MP3 + eBook

Niezbędnik, skierowany głównie do osób dorosłych, które już miały kontakt z językiem angielskim, do osób średnio lub „lekko” zaawansowanych, które chcą szybką przypomnieć sobie angielskie zwroty i słowa, niezbędne w codziennej komunikacji.

Materiał zawiera najczęściej używane, najpopularniejsze wyrażenia angielskie, niezwykle przydatne w życiu codziennym np. zwroty towarzyskie, w podróży, na lotnisku, pytanie o drogę, rozmowy telefoniczne.
Zwroty mogą Ci posłużyć jako wzory zdań. Zakładając, że masz już przyswojony podstawowy zasób słownictwa, ułożysz swoje własne wypowiedzi.

Co jeszcze znajdziesz w publikacji Hello - 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję:
 • Nagranie mp3, po polsku i po angielsku, którego możesz słuchać gdziekolwiek o dowolnej porze dnia
 • Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskim
 • Praktyczne słownictwo, niezbędne przy wyjazdach za granicę
 • Prosty zapis wymowy w Ebooku, oparty na polskim alfabecie, umożliwiający szybką naukę.

Rezultat: szybka, łatwa i skuteczna nauka praktycznego języka angielskiego!

Eko Wyspa

Długość nagrania; 260 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub 
pobierz - download Pakiet 3 kursów językowych - Angielski Hello - Audio Kurs  MP3 + eBook bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze oraz eBook 319 stron.

Dodaj opinie albo swój komentarz

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza