Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 15 listopada 2012

Anna Onichimowska - Wieczorynki z Kotem Miśkiem - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta

AudioGram poleca książki audio mp3

Anna Onichimowska 

Wieczorynki z Kotem Miśkiem

Bajka do słuchania

Bajka dźwiękowa czytana przez lektora; 
Janusz Zadura 

Twoja OKAZJA DNIA 

Zbiór krótkich, zabawnych, ale mądrych opowiadań dla dzieci, znakomicie nadających się do poczytania na dobranoc. Bohaterem jest Kot Misiek, który goniąc za wyśnioną rudą koteczką, wyrusza na wyprawę swojego życia. Nie straszne mu morze, piraci, ani spotkanie z wielorybem. Nawet śliczna czarna kocia top-modelka nie powstrzyma go przed dotarciem do Pernambuko i spełnieniem marzeń.

Anna Onichimowska (ur. 1952 r., Warszawa) tworzy literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pisze sztuki teatralne, scenariusze, słuchowiska radiowe. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, m. in. Nagrodę Literacką im. K. Makuszyńskiego za Dobry potwór nie jest zły czy też Książka Roku 2001 za Sen, który odszedł. Jej powieści dla młodzieży Hera moja miłość i Lot komety stały się bestsellerami. Książki Onichimowskiej przetłumaczono na wiele języków, np. niemiecki, włoski, chiński. Autorka jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych - Polskiej Sekcji IBBY. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i ZAiKS-u. Kieruje fundacją „Świat Dziecka”.

Wydawca Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

Długość nagrania; 77 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Wieczorynki z Kotem Miśkiem bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza