Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 7 listopada 2012

Boris Akunin - Lewiatan - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Krzysztof Gosztyła

AudioGram poleca książki audio mp3

Boris Akunin 

Lewiatan


Kryminał do słuchania

Książką dźwiękowa czytana przez lektora;
Krzysztof Gosztyła 

Twoja OKAZJA DNIA 

Wciągająca intryga, brawurowa stylizacja i perskie oko, puszczone w stronę słynnych dzieł literatury kryminalnej – to atuty tej wyjątkowej powieści sensacyjnej, kolejnej odsłony przygód superdetektywa Fandorina.

Jest rok 1878. Paryżem wstrząsa wiadomość o „zbrodni stulecia”: by zdobyć bezcenna figurkę, ktoś zabija bogatego kolekcjonera i jego dziewięcioro służących. Pewien drobiazg znaleziony na miejscu przestępstwa wskazuje, ze morderca udał sie w podróż luksusowym statkiem „Lewiatan” do Kalkuty. Wśród pasażerów jest także dyplomata, Erast Fandorin

Wydawca Świat Książki

Długość nagrania; 510 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Lewiatan bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś 
albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza