Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 9 listopada 2012

Václav Čtvrtek - Cypisek - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Wiktor Zborowski

AudioGram poleca bajki audio mp3

Václav Čtvrtek

Cypisek

Bajka do słuchania

Bajka dźwiękowa czytana przez lektora;
Wiktor Zborowski 

Twoja OKAZJA DNIA  

Dla dzieci i rodziców, pamiętających kultowe czeskie dobranocki!

Rezolutny Cypisek mieszka z mamą Hanką i tatą Rumcajsem w rzaholeckim lesie. Zna tu każde drzewo, gniazdo i norę, a za przyjaciół ma Wodnika Szuwarka, wiewiórki, sójki, rusałki i jelenie. Mały i zwinny pomaga ojcu w sprawiedliwym zbójnickim fachu, nikomu nie robiąc krzywdy.

W tych prostych opowiastkach dobro zawsze zwycięża, a niepowtarzalne wykonanie Wiktora Zborowskiego przydaje im rubaszności i uroku.

Václav Čtvrtek (1911-1976) – czeski pisarz, autor dobrze znanych, także w Polsce, książek dla dzieci i dobranocek m.in. Opowieści z mchu i paproci o Żwirku i Muchomorku, Makowa panienka, O rusałce Amelce i żabce Marynce oraz oczywiście serii przygód rozbójnika Rumcajsa, których akcję osadził w rodzinnym Jiczinie. Kawaler Orderu Uśmiechu.

Wydawca Świat Książki

Długość nagrania; 310 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Cypisek bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza