Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 28 listopada 2012

Sari Peltoniemi - Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Artur Barciś Anna Apostolakis

AudioGram poleca książki audio mp3

Sari Peltoniemi 

Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę

Opowiadanie do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Artur Barciś  Anna Apostolakis 

Twoja OKAZJA DNIA 

Groszka ma miłych rodziców i wygodny dom, ale nie jest szczęśliwa. Marzy bowiem o własnym… ludziątku. Wszystkie jej koleżanki i koledzy mają własną dziewczynkę lub własnego chłopczyka! W końcu udaje jej się przekonać tatę i mamę, żeby zgodzili się wziąć do domu małą dziewczynkę. Okazuje się jednak, że wychowywanie pupilki wcale nie jest łatwe! Dominika nie lubi psiej karmy. Nie chce nocować w budzie. Co gorsza, czasami woli towarzystwo dzieci, nie psów. A pewnego dnia po prostu znika…

Wspólne życie psów i ludzi bywa czasami trudne. Groszka też wpada przez swoją dziewczynkę w nie lada tarapaty. A mimo to nikt nie ma wątpliwości, że ją i małą Dominikę łączy prawdziwa przyjaźń. I właściwie nie ma znaczenia, kto kogo wychowuje.

Książka fińskiej pisarki Sari Peltoniemi to czarująca opowieść o przyjaźni psa i dziecka, którą powinien przeczytać każdy, niezależnie od wieku.

Z psiego fińskiego przełożyła Iwona Kosmowska.

Historię Groszki czyta Artur Barciś.

Poradnik Tuuli Pudelskiej Jak wytresować człowieka czyta Anna Apostolakis.

Wydawca Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

Długość nagrania; 74 minuty

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza