Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 16 listopada 2012

Mariusz Szuba - Traf w 10-tkę - Co się wydarzy, gdy to osiągniesz? - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3

Mariusz Szuba

Traf w 10-tkę

Poradnik do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora

Złote Myśli polecają pigulkiwiedzy.tv


Koncepcja S.M.A.R.T. pomaga w prawidłowym wyznaczaniu celów, co z kolei zwiększa szansę na osiągnięcie tych celów. Wyznaczanie celów w ten sposób wymaga dogłębnego zanalizowania tego, co chcemy osiągnąć, a tym samym osiągnięcie tak wyznaczonego celu zapewni nam większą satysfakcję, gdyż będzie to dokładnie to, czego naprawdę zamierzaliśmy dokonać (źródło: Wikipedia).

Time Line Therapy™
Dopalacz do realizacji Twoich celów
To prawdopodobnie jedna z najsilniejszych metod, dzięki której zauważamy potężne zmiany nie tylko na poziomie emocji, ale również zdrowia. Polega ona na skutecznym uwolnieniu się od negatywnych emocji i ograniczających decyzji z przeszłości, tworząc przyszłość na miarę oczekiwań największych sceptyków!

Podczas słuchania treningu "Traf w 10-tkę" będziesz mieć niepowtarzalną możliwość poznania drobnego fragmentu 3-dniowego szkolenia Time Line Therapy™, skupiającego się na umieszczeniu swojego celu w przyszłości i odkrycia tego, co tak naprawdę motywuje do osiągnięcia tego celu.

Wydawca Złote Myśli

Księgarnia Złote Myśli

Pobierz - download darmowy fragment lub
AudioBook Traf w 10-tkę bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza