Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 21 listopada 2012

Nowe Przymierze. Pismo Święte Nowego Testamentu - Nowy przekład - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Karol Dziwior

AudioGram poleca książki audio mp3

Nowe Przymierze. Pismo Święte Nowego Testamentu 


Biblia do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Karol Dziwior 

Twoja OKAZJA DNIA 

Nowy, literacki przekład Pisma Świętego opracowany przez Ewangeliczny Instytut Biblijny. Wydanie drugie. Cechą przekładu jest współczesny język, pozbawiony archaizmów oraz niezrozumiałych terminów teologicznych. Podstawą prac przekładowych był tekst i aparat krytyczny zawarty w 27. wydaniu Novum Testamentum Graece Nestlego-Alanda. Do tekstu głównego przekładu włączono jednak kilkanaście wariantów występujących w „Tekście większościowym” oraz dwa warianty występujące w „Tekście przyjętym”.

Wydawca Logos Media

Długość nagrania; 1508 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Nowe Przymierze. Pismo Święte Nowego Testamentu bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś 
albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza