Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 7 listopada 2012

Łukasz Dębski Manuela Gretkowska Sylwia Chutnik Zygmunt Miłoszewski Krystyna Kofta Wojciech Kuczok Grażyna Plebanek - Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Joanna Trzepiecińska Zbigniew Zamachowski

AudioGram poleca książki audio mp3

Łukasz Dębski  Manuela Gretkowska  Sylwia Chutnik Zygmunt Miłoszewski  Krystyna Kofta  Wojciech Kuczok  Grażyna Plebanek 

Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści 


Erotyka dla dorosłych do słuchania

Twoja OKAZJA DNIA 

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Joanna Trzepiecińska  Zbigniew Zamachowski 


Znani autorzy kryminałów, fantastyki i książek dla dzieci w zmysłowych opowiadaniach

10 opowiadań na wesoło, ironicznie, poważnie i - bezpruderyjnie.

Co przydarzyło się nieśmiałemu doktorowi filmologii Tomaszowi Motylowi podczas wyjazdu na konferencję na Ukrainę, gdzie miał wygłosić referat o erotyce w kinie polskim? Dlaczego piękna Adela, nie lubiąca seksu, z przyjemnością zarządza Dzielnicą Rozpusty? Jak zmienią swe życie trzy znudzone żony bogatych mężów, zakładające w sieci prężnie działający… fuckclub? Skąd w mieszkaniu Manueli Gretkowskiej wzięły się nagle duchy… Freuda i Marilyn Monroe? Kim naprawdę jest Laura, próbująca rozszyfrować sens naszych zmysłów? Dobra zabawa i inteligentna rozrywka. Wszak „nie ma większej rozpusty niż myślenie”.


Wydawca Świat Książki

Długość nagrania; 570 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza