Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 16 listopada 2012

Sławomir Żbikowski - Bajki z sukcesem w tle - Jak skierować swoje dziecko na drogę sukcesu? - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3

Sławomir Żbikowski

Bajki z sukcesem w tle

Bajki do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora

Złote Myśli polecają pigulkiwiedzy.tv

Kto chce, aby jego dziecko w wieku dorosłym nie bało się realizować swoich marzeń?

Audiobook ten jest adresowany do rodziców, którzy chcą już od najmłodszych lat wpajać dzieciom teorie związane z sukcesem, motywacją, pozytywnym myśleniem i odwagą.

Te inspirujące bajki dla dzieci można odtwarzać swoim pociechom do poduszki, lub jako rodzaj rozrywki w ciągu dnia. Zawarte w opowiadaniach przesłanie dotrze do młodych umysłów naszych pociech i zagnieździ się w nich, aby wkrótce wykiełkować i przynieść niesamowite plony. Opowiadania te mogą być również kierowane do starszych dzieci.

Mają one charakter uniwersalny i można na nie patrzeć jako na metafory - wówczas mogą być kierowane do dorosłych czytelników. Uważam, że ich wpływ na dorosłego czytelnika może być równie silny jak na dzieci. Charakter tych bajek może przypominać opowiadanie Spencera JohnsonaKto zabrał mój ser?”, które stało się światowym bestsellerem.

Wydawca Złote Myśli

Długość nagrania; 157 minut

Księgarnia Złote Myśli

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Bajki z sukcesem w tle bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza