Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 13 lutego 2009

Henryk Sienkiewicz - Trylogia


Henryk Sienkiewicz - Trylogia
Ogniem i mieczem, Potop, Pan Wołodyjowski
Literatura piękna, lektury
Czyta ; Krzysztof Globisz, Marek Walczak, Zdzisław Wardejn.
„Doskonała gra głosem, wzorowana na postaciach filmowej wersji "Potopu" Jerzego Hoffmana, ale i nie tylko. Postać Zagłoby w - moim odczuciu - wzorowana na interpretacji serialowej roli Mieczysława Pawlikowskiego. Słysząc nieco flegmatyczne wypowiedzi Wołodyjowskiego staje przed oczami niezapomniana kreacja Tadeusza Łomnickiego, a przerysowany łotrzykowski głos Olbrychskiego doskonale wpisuje się w postać Kmicica, choć po przemianie duchowej mógł był nieco złagodnieć. Słuchałem kilka razy. Dla mnie piątka z plusem!”
Ocena:4 Andrzej Leszczyński2008-12-31
Lektorzy czytają fantastycznie chociaż "Pan Wołodyjowski" czytany jest jakby lektor opowiadał, a nie czytał. W takim przypadku jest duża presja interpretacji. Lektor zaskakuje i trudno jest przenieść się wyobraźnią w opisywany świat. To nie obiektywna opinia ale osobiście wolę kiedy lektor czyta. "Ogniem i mieczem" i "Potop" to jet to.
Krzysztof Miśta2009-02-10
Super się słucha. Narracja i emisja głosu profesjonalna. Polecam
Wydawca ; Aleksandria
Długość nagrania ; ponad 106 godzin
Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz całość bezpośrednio na Twój komputer - pliki MP3
Dodaj opinię albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza