Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 15 lutego 2009

HENRYK SIENKIEWICZ - W PUSTYNI I W PUSZCZY


Czyta ; Ewa Sobczak
Literatura, Lektura
W pustyni i w puszczy, to powieść dla młodzieży, autorstwa Henryka Sienkiewicza. Książka opowiada o przygodach dwójki młodych bohaterów: czternastoletniego Polaka, Stasia Tarkowskiego i małej, ośmioletniej Angielki, Nel Rawlison. Dzieci zostają porwane i przeżywają wiele niebezpiecznych przygód, przemierzając północno-wschodnią Afrykę.
Ocena:5Magdalena Witt2008-11-12
Książka czytana przez autorkę w sposób interesujący. Interpretacja zdarzeń właściwa. Mam nadzieję, że spodoba się każdemu, a zwłaszcza młodemu czytelnikowi, który klasyk ten obowiązkowo ma w zestawie lektur.
Ocena:5Andrzej Leszczyński2009-01-19
Szkoda, że w ocenie nie ma kategorii: "ŚWIETNA". Kupiłem już troszkę audio książek i bez strachu napiszę, że Pani Ewa Sobczak czyta najlepiej. Na początku jest co prawda jest szok, że czyta kobieta ale potem - sam miód na uszy. Sienkiewicz bez komentarza.
Ocena:5Izabela Kramarz2009-01-29
Jak dobrze zostać wyręczoną w czytaniu obszernych lektur leniwym dzieciom... ;o)
Wydawca ; MTJ
Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz całość bezpośrednio na Twój komputer - pliki MP3
Dodaj opinie albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza