Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 11 lutego 2009

Przypowieści Biblijne dla Dzieci


Czyta ; Agnieszka Kulińska


Literatura dla dzieci i młodzieży
Przypowieści Biblijne dla Dzieci zawierają barwne, napisane z myślą o dzieciach teksty i piękną muzykę, które sprawią, że poznawanie Przypowieści Biblijnych stanie się dla słuchaczy niezwykłą przygodą.

Muzyka: Maciej Litwin

Teksty: Cyprian Strzała, Hanna Chodak

na podstawie: Biblii TysiacleciaW Słuchowisku pt. "Przypowieści Biblijne" spotkasz Miłosiernego Samarytanina, ubogiego Łazarza, kupca szukającego pereł, Syna Marnotrawnego, Siewcę i wielu innych bohaterów. Poznaj ten niezwykły świat, wsłuchaj się w Słowa Pana Jezusa.


Publikacja zawiera 9 Przypowieści:1. o Synu Marnotrawnym2. o Pannach3. o Siewcy4. o Ubogim Łazarzu i bogaczu5. o Uczcie6. o Miłosiernym Samarytaninie7. o Perle8. o Dobrym Pasterzu9. o Talentach


Długość nagrania ; 43 minutyPosłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz całość bezpośrednio na Twój komputer - pliki MP3
Dodaj opinię albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza