Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 19 maja 2011

Andrzej Mańka - Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej - AudioBook MP3 do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Andrzej MańkaPoradnik do słuchania


Audio Książka mp3 czytana przez lektora

Książka polecana przez; porozmawiajmyopieniadzach.pl


Andrzej Mańka z pewnością nie jest statystycznym Polakiem. Trudna sytuacja finansowa go nie dobiła, wręcz przeciwnie - zmotywowała do działania.
Napisał książkę o dość kontrowersyjnym tytule Bogaty Polak, biedny Polak. Jak o pieniądzach myślą BOGACI i dlaczego BIEDNI robią błąd, myśląc INACZEJ, która bynajmniej nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Dzięki osobistym
doświadczeniom opisuje nawyki i zachowania Polaków, których myślenie prowadzi albo do bogactwa, albo do biedy. Co ciekawe, okazuje się, że ten stan wcale nie zależy od wysokości dochodu, a od umiejętnego ZARZĄDZANIA nim.
Zainspirowany książką Roberta KiyosakiegoBogaty ojciec, biedny ojciec”, tylko w tytule  nawiązuje do światowego bestsellera, sprzedanego w milionowych nakładach. Andrzej Mańka jest Polakiem, doskonale zdającym sobie sprawę z polskich realiów i nawet nie próbował w swoim poradniku „kopiować” Kiyosakiego.
Za cel postawił sobie natomiast wziąć się „za bary” z polską rzeczywistością, widoczną w tekście do szpiku kości. Chciał napisać o praktycznej i konkretnej stronie dochodzenia do bogactwa w Polsce, przez Polaków – i udało mu się.
Tytuł książki nie jest zatem przypadkowy. Jest skromnym aktem wdzięczności za to, że dzięki dokonaniom tego nauczyciela edukacji finansowej spotkałem w Polsce ludzi, którzy odmienili radykalnie mój los — ale nie tylko finansowy. W równym bowiem stopniu duchowy, zawodowy i społeczny. "Bogaty Polak, biedny Polak..." to próba mojego osobistego spojrzenia na finanse z perspektywy polskich realiów, a więc z pewnością mogącego zainteresować polskiego odbiorcę. (cytat z książki)


Wydawca Złote Myśli

Księgarnia Złote Myśli

Pobierz - download darmowe fragmenty lub
AudioBook Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Dostępna wersja CD MP3 oraz drukowana + PDF

Sprawdź drugą książkę z serii "Bogaty Polak, Biedny Polak" - Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy działając inaczej

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza