Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 15 maja 2011

Vanessa Diffenbaugh - Sekretny język kwiatów - AudioBook MP3 do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Vanessa Diffenbaugh

Sekretny język kwiatów 


Powieść

Audio Książka mp3 czytana przez lektora;
Katarzyna Zielińska

Sekretny język kwiatów jest pasjonującą opowieścią o odkrywaniu prawdziwych sensów, znaczeń i intencji, odbieranych inaczej przez każdego z nas. I o tym wspólnym, najintymniejszym obszarze porozumiewania się, możliwym, gdy w grę wchodzi to jedno jedyne, najpiękniejsze uczucie. Vanessa Diffenbauch podarowała nam prawdziwy skarb: bukiet z paproci (szczerość), mimozy (wrażliwość), dzięgiela (inspiracja), portulaki (wyznanie miłości) i dzwonów irlandzkich (szczęście).

Świat Książki

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub 
pobierz - download AudioBook Sekretny język kwiatów bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

 

2 komentarze:

  1. Opowieść, która wnosi świeży wiosenny powiew do świata romansów. Autorka kwieciście opisuje najgłębsze, najintymniejsze uczucia które nam towarzyszą. Przepiękna fabuła wciąga na długo, a sama książka uczy jak można w prosty sposób ukazać swoje uczucia. Naprawdę polecam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacyjna książka , wciąga bardzo na jednym wdechu się czyta super , pięknie napisana , ukazuje to co trapi każdego człowieka i w ogóle jest godna polecenia .

    OdpowiedzUsuń