Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 31 maja 2011

Dorota Bojewska - Hello - Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki - ebook PDF (FileOpen) + audio kurs MP3

AudioGram poleca Audio Kurs mp3 ;

Dorota Bojewska  

Hello - Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki - ebook + audio kurs mp3


Audio Kurs + eBook 102 strony


Nauka językówNiezbędnik skierowany głównie do osób dorosłych, które dopiero zaczynają naukę lub też chcą szybko powtórzyć wiadomości. To coś więcej niż rozmówki.

Materiał zawiera najpotrzebniejsze, najczęściej używane słowa i zwroty w języku angielskim. Zapis wymowy jest przedstawiony w sposób najprostszy z możliwych, opierając się na polskim alfabecie. Poradnik, krok po kroku wskaże Ci etapy nauki, w przejrzysty sposób wyjaśni podstawowe zasady gramatyki, budowę prostych zdań i zwrotów.

Efekt : szybkie postępy w nauce języka angielskiego!


Co jeszcze znajdziesz w publikacji Hello - Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek,  zwrotów, wymowy i gramatyki:
  • Najskuteczniejsze metody i techniki uczenia się języka angielskiego
  • Starannie dobrane odnośniki do Internetowych zasobów do nauki
  • Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskim
  • Prosty zapis wymowy w Ebooku, oparty na polskim alfabecie, umożliwiający szybką naukę
  • Jasno i prosto przedstawione zasady budowy zdań angielskich
  • Nagranie Mp3, którego możesz słuchać gdziekolwiek o dowolnej porze dnia
F.H. Eko Wyspa

Długość nagrania; 76 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj i czytaj darmowe fragmenty na stronie lub  
pobierz - download Audio Kurs Hello - Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki - ebook PDF (FileOpen) + audio kurs MP3 bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze oraz eBook PDF.

Dodaj opinie albo swój komentarz

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza