Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 16 maja 2011

Antoni Józef Gliński, red. Bartosz Wierzbięta - Bajki Antoniego Józefa Glińskiego. Tom II - AudioBook MP3 czyta Stanisław Mikulski

AudioGram poleca bajki audio mp3 ;

Antoni Józef Gliński, red. Bartosz Wierzbięta

Bajki Antoniego Józefa Glińskiego. Tom II


Bajki mp3 do słuchania


Bajka dźwiękowa czytana przez lektora;
Stanisław Mikulski


Pakiet „Bajki Antoniego Józefa Glińskiego tom II” to audiobook powstały przy udziale wspaniałych ludzi i wybitnych artystów: Stanisława Mikulskiego i Bartosza Wierzbięty.
Przypomnijmy, że Antoni Józef Gliński to autor jednego z najpopularniejszych polskich zbiorów bajek: Bajarza Polskiego, na którym wychowało się wiele pokoleń naszych dzieci. Bajki te uaktualnił dla nas w sposób mistrzowski Bartosz Wierzbięta, którego znamy przede wszystkim jako autora polskich dialogów do filmów animowanych "Shrek" i "Madagaskar". Dzięki temu, po nasze bajki chętnie sięgną - i to wielokrotnie - także dorośli czytelnicy. Stanisława Mikulskiego nie musimy nikomu przedstawiać. Nam, ten wybitny aktor polskiego filmu kojarzy się przede wszystkim z filmami "Kanał" oraz "Ewa chce spać", a także z serialem "Stawka większa, niż życie".

Pakiet składa się z następujących bajek:
  • O królewiczu niespodziance, o królu podziemi i o trzech próbach
  • O leniwym chłopie i skarbie
  • O uczniu prawie-czarnoksiężnika
O królewiczu Janie, ognistym ptaku i skrzydlatym wilku

GONTAR - Zbigniew Gontar

Długość nagrania; 72 minuty

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub 
pobierz - download  
AudioBook Bajki Antoniego Józefa Glińskiego. Tom II bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza