Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 24 maja 2011

M.R. Kopmeyer - „Urzeczywistnianie marzeń”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 2 - AudioBook MP3 czyta Jan Wilkans

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

M.R. Kopmeyer  

„Urzeczywistnianie marzeń”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 2


Audioteka Biznesu


Poradnik do słuchania
Audio Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Jan Wilkans  

Urzeczywistnianie marzeń nie jest uzależnione od tego KIM jesteś, CZYM jesteś i GDZIE mieszkasz a przykłady ludzi, którzy niezależnie od miejsca, wieku i czasu zdobyli to czego pragnęli przekonują że jest to możliwe. Trzeba tylko wiedzieć CO to ma być i silnie w to wierzyć.
Thomas Edison zaczynał jako gazeciarz w pociągach a został największym wynalazcą świata! John Rockefeller jeden z najbogatszych ludzi świata zarabiał na początku swej kariery 6 dolarów tygodniowo. Monet malował swe znakomite obrazy w wieku 86 lat a głuchy już pod koniec życia Beethoven nadal komponował swe nieśmiertelne symfonie.

Audioclub.pl

Długość nagrania; 206 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook „Urzeczywistnianie marzeń”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 2 bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza