Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

sobota, 7 maja 2011

Zbigniew Nienacki - Niesamowity dwór - AudioBook MP3 do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3;

Zbigniew Nienacki 

Niesamowity dwór 

Klub Książki Czytanej

Przygodowa


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Jaromir Wroniszewski

To kolejne przygody Pana Samochodzika – detektywa-amatora, właściciela koszmarnie wyglądającego samochodu-amfibii z silnikiem Ferrari 410 Super America.

Na wniosek dyrektora Marczaka, pan Tomasz ma zostać kierownikiem i kustoszem przyszłego muzeum, stworzonego we dworze w majątku zmarłego Joachima Czerskiego, jednego z pierwszych wolnomularzy w Polsce. Do pomocy dostaje dwoje studentów: ambitną Barbarę Wierzchoń i leniwego kolegę Bigosa. Na miejscu, w Janówce, okazuje się, że – we dworze, poza majątkiem przeznaczonym do skatalogowania – wiele się mówi o nieodkrytym dotąd skarbie. W jego fascynujących, i miejscami niebezpiecznych, poszukiwaniach bierze udział także panna Marysia, Waldemar Batura – odwieczny rywal Pana Samochodzika i konkurent do skarbu, stary Janiak – dozorca w majątku, sierżant MO – “Wąsik”, facet z valconem oraz Zosia i Antek – dzieci tutejszych mieszkańców Janowa.

MTJ

Długość nagrania; 448 minut

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook Niesamowity dwór bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.


Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza