Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 23 maja 2011

M.R. Kopmeyer - „Potęga myśli”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 4 - AudioBook MP3 czyta Jan Wilkans

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

M.R. Kopmeyer  

„Potęga myśli”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 4 


Poradnik do słuchania


Audio Książka czytana przez lektora;
Jan Wilkans  


Idee i wyobrażenia umysłu człowieka stanowią niewidzialną siłę, która nim stale rządzi
MYŚL jest więc źródłem siły osobowości, buduje charakter i życie człowieka. MYŚL determinuje, kim jesteś i kim będziesz w przyszłości. Jest również tym, co pozwala osiągać SUKCESY! Myśl więc w kategoriach sukcesu i wyobrażaj sobie ten sukces, a wprawisz w ruch moc dającego się zrealizować pragnienia.
Zadaj sobie pytanie: Kim jesteś lub kim chciałbyś być? Aby kształtować siebie, należy wiedzieć jak i o czym myśleć. Zawarte w tej audioksiążce praktyczne metody M.R. Kopmeyera nadadzą Twoim myślom właściwy kierunek i odpowiednią treść.
Audioclub.pl

Długość nagrania; 201 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook „Potęga myśli”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 4 bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza