Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 31 maja 2011

Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma - AudioBook MP3 czyta Maciej Orłowski

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Tomek Michniewicz 

Samsara. Na drogach, których nie ma 


Seria podróżnicza do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Maciej Orłowski


Tomek Michniewicz (ur. 31.05.1982) – dziennikarz, fotograf i zapalony backpacker. Autor audycji podróżniczej Trójka przekracza granice w Programie III Polskiego Radia oraz pierwszego polskiego programu o backpackingu Dziko i tanio w Radiu Bis. Redaktor naczelny portalu KoniecSwiata.net. Publikował w „Polityce”, „Rzeczpospolitej”, „Podróżach” i „Playboyu”. Na pierwszą wyprawę wyruszył jako nastolatek - dotychczas odwiedził ponad 30 krajów. Jako jedyny zachodni dziennikarz widział demonstracje, które doprowadziły do obalenia króla Nepalu Gyanendry w 2008 roku. Spędził cały dzień w więzieniu o zaostrzonym rygorze w San Quentin (bez ochrony), był także w bazie amerykańskich sił powietrznych i laboratorium NASA.
http://www.tomekmichniewicz.pl/

Książka podróżnicza, jakiej jeszcze nie było!
Przedziera się przez dżunglę, łapie jadowite węże, zakrada się do obozu partyzantów, tropi przemytników dzieł sztuki i... świętych mężów, którzy potrafią cofnąć czas. Nie omija też utartych szlaków – zwiedza azjatyckie metropolie i ruiny dawnych królestw albo wyleguje się pod palmami, popijając sok z kokosa. Świat można oglądać przez przyciemnione szyby limuzyny albo z dachu rozklekotanego autobusu. Tomek Michniewicz woli to drugie – pakuje plecak, kupuje bilet i rusza w nieznane, by przeżyć niesamowitą przygodę!
"Samsara. Na drogach, których nie ma" to fascynująca opowieść Tomka o jego podróży po Azji – pełnej niebezpieczeństw, zaskakujących zdarzeń i ciekawych ludzi.
Opowieść napisana ze swadą, rozbrajającym humorem, ale i dystansem do siebie.
A także poradnik, jak w taką wyprawę wyruszyć samemu.Bardzo chciałem, żeby to była „backpackerska” książka. Wesoła, przygodowa, o miejscach niedostępnych, ale i o tych, które wielu dobrze zna. A jednocześnie – żeby odkrywała je na nowo, żeby trzeba się było nad nią pochylić, żeby zmuszała do myślenia i konfrontacji z  własnymi uprzedzeniami. I chyba się udało.


Znajdziecie tu więc zapis podróży przez Bangkok, Kalkutę czy Hanoi, ale i zamknięty przed turystami obóz maoistów w Nepalu, partyzanckie wiece, łapanie jadowitych węży, krwawe  obrzędy w wioskach Akha w Laosie, ludzi którzy przełamują prawa fizyki siłą swojego  umysłu i rzeki pełne krokodyli.
I sami musicie ocenić, co jest dla Was ciekawsze.
Tomek Michniewicz
http://www.otwarte.eu/samsaraOPINIE:
Wyśmienita relacja wnikliwego trampa o ludziach z ulicy oraz nadzwyczaj plastyczne opisy codzienności obcej nam cywilizacji.
Jacek Pałkiewicz, podróżnik

Jeżdżenie po świecie polega – w wielkim uproszczeniu – na tym, żeby sprawdzić, jak jest gdzie indziej. W opowieściach o podróżowaniu chodzi więc głównie o to, żeby przenosić z miejsca na miejsce informacje o tym, jak jest tam, gdzie się było. Ale tylko najciekawsze historie powodują, że czytelnik na chwilę zapomina, czy jest tu, czy może już gdzie indziej. Tomek Michniewicz właśnie tak potrafi opowiadać.
Bartek Chaciński, „Polityka”
Czytaj też;

Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma - pierwszy polski VideoBook - VookChoć książka Tomka Michniewicza opowiada o prawdziwej podróży, czyta się ją jak najlepsze powieści awanturnicze. Przygód wystarczyłoby nie tylko na kilka wypraw, ale i dla kilku ludzi. Tu magia łączy się z rzeczywistością, a niemożliwe staje się faktem. Dobra lektura zarówno dla tych, którzy lubią ruszać w nieznane, jak i dla piecuchów, którzy nigdy nie posmakują azjatyckiej potrawki z robaków. Niech wiedzą, co ich omija.
Dominika Węcławek, „Życie Warszawy”
Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

Długość nagrania; 518 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook Samsara. Na drogach, których nie ma bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza