Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

sobota, 7 maja 2011

Zbigniew Nienacki - Księga strachów - AudioBook MP3 do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Zbigniew Nienacki

Księga strachów 

Klub Książki Czytanej

Przygodowa


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Jaromir Wroniszewski

To kolejne przygody Pana Samochodzika – pana Tomasza, detektywa-amatora, właściciela koszmarnie wyglądającego samochodu-amfibii z silnikiem Ferrari 410 Super America – i jego trzech młodych przyjaciół, harcerzy: Wilhelma Tella, Sokolego Oka i Wiewiórki.

Ich poszukiwania odbywają się pośród malowniczych mazurskich lasów, jezior, wsi, miasteczek i ruin zamków, a dotyczą skarbu, którym okazuje się pamiętnik grafa Johanna von Haubitz. Hermann von Haubitz, jego potomek, niemiecki polityk, także stara się odnaleźć ten dziennik, nim trafi w niepowołane ręce, a jego “kompromitująca” treść ujrzy światło dzienne. W tych fascynujących, i miejscami niebezpiecznych, przygodach bierze udział także niemiecki dziennikarz Heinrich Klaus, panna Hilda – córka służącej i kamerdynera Haubitzów, szwajcarski fabrykant Fryderyk Braun, pan Kuryłło oraz dziwaczna ciotka Zenobia z siostrzenicą Kasią i psem Sebastianem.

MTJ

Długość nagrania; 448 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook Księga strachów bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza