Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 23 maja 2011

Zbigniew Nienacki - Pan Samochodzik i Wyspa Złoczyńców - AudioBook MP3 czyta Wojciech Malajkat

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Zbigniew Nienacki  

Pan Samochodzik i Wyspa Złoczyńców 


Przygodowa do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;

Wojciech Malajkat   


 Kolejna książka z kultowej serii przygód Pana Samochodzika i w wersji audio ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród młodzieży. W tę niezwykłą pełną przygód podróż prowadzi nas w ślad za autorem Wojciech Malajkat.

Po raz pierwszy Pan Samochodzik wyrusza na spotkanie przygody nabytym w spadku tajemniczym „Samem”, odkrywając jednocześnie niezwykłe możliwości tego pokracznego wehikułu. Celem jego podróży jest „Wyspa Złoczyńców”, na której w ostatnich dniach wojny dziedzic Dunin ukrył cenne skarby. Okazuje się, że kryjówki zazdrośnie strzegą tajemniczy strażnicy. Na wyspie pojawiają się niebezpieczni członkowie bandy Barabasza. Sytuacja zaczyna przybierać dramatyczny bieg. Czy Panu Samochodzikowi i jego nieodłącznym przyjaciołom-harcerzom uda się wygrać wyścig z czasem i odkryć ukryty skarb?

Audioclub.pl

Długość nagrania; 511 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub 
pobierz - download AudioBook Pan Samochodzik i Wyspa Złoczyńców bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza